Görme Engelliler

MAYIS AYI ÖNEMLİ DUYURULARI

1.      

   1. Lütfen ayda en az bir kez sitemizi ziyaret edip özellikle de  Duyurular kısmından “…. Ayın Önemli Duyuruları” başlığını kontrol ediniz.

2.       BİLSEM Yönergesi, MADDE 14 –  (1) BİLSEM’de bir eğitim ve öğretim yılında özürsüz devamsızlık süresi eğitim süresinin %30’unu geçemez.” Hükmünden hareketle:

·         Aylık olarak devamsızlığı %20’ye ulaşan çocuklarımızın listesini,  Duyurular kısmında “Devamsızlık Bilgisi” başlığı altında yayınlıyoruz. Devamsızlığınızın detaylarını buradan takip edebilirsiniz.

·         Eğer çocuğunuzun adı listede yoksa devamsızlığı % 20’ye ulaşmamıştır, herhangi bir devamsızlık problemi yoktur.

·         Lütfen ayda bir bu listeyi kontrol ediniz.

·         Raporlarınız devamsızlığınızdan düşülür.

·         O gün izinli öğretmenlerden birinde çocuğunuzun dersi varsa, o ders için doğal olarak çocuğunuzdan yoklama alınmaz.

3.       Bursa Bilim Şenliği bu yıl 4,5,6,7 Mayıs TUYAP FUAR alanında yapılacaktır. Öğrencilerimizin katılımını bekleriz.

4.       Sitemizde “En çok Merak edilen Sorular” başlığı oluşturulacaktır. Bunun için öneriniz varsa bursabilsem@gmail adresine “En çok Merak edilen Sorular Önerisi”  adıyla göndermeniz rica olunur.

 

 


Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi